Про нас
Creative Production Studio

Нас виховують трендиッ

це велика історія, де ми вже 30 років створюємо ефективний контент.

Обіцянки мало чого варті, натомість ми дбаємо про результат.

Наші послуги

Music video
Виробництво музичних відеокліпів професійного рівня стало для нас новою сторінкою в нашій індустрії, яку ми із задоволенням перевертаємо щоразу. Ми беремося за всі етапи проекту: від сценарію до просування в медіа. Працюємо із зірками, підбираємо артистів зі своєї сформованої бази. Також ми працюємо з інтеграцією продукту (product placement). Знімаємо попутний фото та відеоконтент для просування кліпу.
Іміджева реклама
Високий рівень довіри до будь-якого продукту в інформаційному просторі формують якісні фотографії та відеоролики. Ми створюємо креативний візуальний контент, здатний повністю розкрити бренд і підкреслити його унікальність.
Портфоліо
Портфоліо – набір знімків, що зображують модель у різних образах. Від якості цих фото багато в чому залежать шанси на успішну кар’єру. У нас великий досвід створення портфоліо як для моделей-початківців, акторів, так і для відомих медійних особистостей. Серед наших клієнтів — зірки українського шоу-бізнесу та кіно. Спеціалізуємось також на підготовці дитячих портфоліо.
Репортаж
Потреба репортажної зйомки виникає, коли йдеться про приватні або корпоративні заходи. Головне завдання фотографів та відеографів – відобразити обстановку свята та емоції гостей. Хороший репортаж завжди наповнений активною дією та певним настроєм. Досвід, професіоналізм та хороша техніка допомагають нам ловити найяскравіші кадри.
Business content
Ми зуміємо підкреслити індивідуальність іміджу вашої компанії та висловити її ключові цінності у вигляді графічного дизайну. Надаємо комплексні послуги зі створення візуального контенту для вашого бізнесу: дизайн бренду під ключ, розробка логотипу та фірмового стилю, оформлення брендбука, дизайн-супровід бренду, візуальне наповнення сайту та соціальних мереж, корпоративні фотосесії (діловий портрет), відео- та фотопрезентації товарів та послуг.
Fashion
Зйомки у стилі fashion найчастіше використовуються у глянцевих журналах та рекламі. З розвитком соціальних мереж потреба в такому контенті виникла у широкого кола людей, які розвивають свій особистий бренд. Розробляючи концепцію fashion-зйомки, ми керуємось актуальними модними тенденціями. Продумуючи образи, ми завжди уважні до деталей: зачіска, макіяж, підбір одягу та аксесуарів. Результат завжди виходить гармонійним, цікавим та привабливим: незвичайні пози моделі, оригінальна обробка фотографій та нестандартний підхід до постановки кадру. Ми співпрацюємо з модними брендами, глянцевими журналами та лідерами думок.
Предметна зйомка
Предметна зйомка застосовується у рекламі для вигідної демонстрації продукту. Маркетологами доведено, що понад 80% рішень ми приймаємо, виходячи зі сприйняття візуальної інформації, а якісні фотографії підвищують конверсію, продаж та формують правильний імідж компанії. У нас ви можете замовити фотографування для онлайн-магазину, друкованого каталогу, меню ресторану тощо. Ми представимо ваш товар у найвигіднішому ракурсі.
Соціальні проекти
Під час підготовки соціальних фото- та відеопроектів необхідно мати особливий творчий підхід та креативність. В основі таких робіт лежить ідея, яка має певну соціальну цінність та покликана вплинути на мислення людей. Ефективно, у мистецькій формі ми донесемо до глядача потрібну думку!
Аерозйомка
Використовуючи повітряний простір та розкриваючи новий ракурс вашого проекту, ви отримуєте перевагу. Ми вміємо дивитися “зверху” зберігаючи об’єктивність того, що відбувається. Аерозйомка, це окремий вид мистецтва, що потребує особливих творчих навичок.

Наші партнери

Незалежно від ваших потреб, ми з нетерпінням чекаємо на вас