KIDS PORTFOLIO
Photo
2020

“Кар’єра фотомоделі безпосередньо залежить від впевненості у погляді та від якісного портфоліо”

Creative Production Studio

Дуже важливо, при створенні портфоліо, співпрацювати з професійними фотографами, які мають великий досвід роботи як з початківцями, так і з профі-моделями. Вони зможуть знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, підказати, як правильно рухатися і зуміють зловити вдалий ракурс. А професійний візажист створить максимально вигідний макіяж та зачіску.

Team

У нашій команді є фотографи, що спеціалізуються на роботі з дітьми, які зуміють знайти індивідуальний підхід до вашої дитини, позбавивши її сором’язливості перед камерою і надавши їй більшої впевненості. Наші fashion-фотографи мають свій неповторний стиль зйомки та ретуші, а стилісти та візажисти вміло створюють насичені образи у різних жанрах для якісного та різноманітного портфоліо.

Selected Shots

Обрати найкращі кадри із сотень створених фотографій – це процес, що вимагає, в першу чергу, наявності смаку та тривалого досвіду. Потім слідує кропіткий post-production…

Наша команда

зможе розмістити дитину, зловити найкращий ракурс і відобразити необхідний вираз обличчя

Головне завдання

якісна, виконана за всіма вимогами клієнта зйомка та, звичайно ж, позитивний досвід усіх учасників у поєднанні з яскравими враженнями від процесу.

Next project
Фото