LOVEKYIV 2021
Video
2020

ÉPATAGE FASHION SHOW

by Jean Gritsfeldt

Жан Грицфельдт

дизайнер, відомий неординарністю стильного почерку, презентував нову модну лінійку, подіумом для якої став міський автобусний парк. Космічна атмосфера та трепетність до рідного міста простежувалися у всьому: локації, одязі та, звичайно, динамічному бекстейджі, зйомку якого здійснював Finegold Production

“Адаптивность – новая реальность. Мы можем находиться в осознанном заточении, но с помощью высоких технологий продолжать развиваться и творить!” — говорить дизайнер

popup image
popup image

На наших очах відбувалося справжнє мистецтво з яскраво вираженими формами експресіонізму та культурним кодом Києва, який став головним натхненням дизайнера.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

звернути увагу громадськості на навколишній світ, закликати до усвідомленого споживання, на наш погляд, вдалося. Це читається не тільки в матеріалах, використаних для створення одягу, а й у атмосфері, яку вловлювали лінзи нашої техніки при створенні бекстейджу для Love Kyiv.

Колекція Love Kyiv (SS 2021) презентувалася одночасно у двох форматах: діджитал та офлайн, від чого правила карантину не було порушено, на відміну від фешн-індустрії, рамки якої вийшли на новий рівень.

popup image
popup image

LOVE

KYIV

2021

не важливо по який бік

камер знаходилися ви,

достатньо одного разу

поглянути, щоб стати

небайдужим…

Колекція присвячена знаковим місцям дизайнера

а також різноманіттю урбанізму та актуальній сьогодні темі карантину

Next project
Відео